Našli ste 3 zadetkov

Napisal/-a Primoz
11 Sep 2006, 13:47
Forum: Srečanja, prireditve, terenska doživetja,...
Tema: Fura na Nanos!
Odgovori: 11
Ogledi: 2847

Lp,

Ja Jure lepo od tebe da nis nč poklicu al pa omenu da si na Nanosu, ker v bližini se mi nahajmo, sej točno veš kje.
Jah očitno ti ni do pijače s primorci, al pa si meu mal straha mogoče ker bi vsi barosso gledali in ne adlija na nanosu:).

drugič se kej oglasi.

lp, Primoz
Napisal/-a Primoz
31 Avg 2006, 08:51
Forum: ATV QUAD Štirikolesniki
Tema: NATEČAJ za logotip kluba: ATV QUAD KLUB SLOVENIJA
Odgovori: 19
Ogledi: 42974

Pozdravljen Jure- hvala za tako lep naziv moje barossice.
Ja ni kej vem da se ti dopade : :roll:

Boštjan kr naroč mu jo :)

Se mi pa kr dopade da ste šli v tak izbor, pol pa hitro nalepkice izdelat da si jih nalepimo na naše štirinožne prijatelje:)Da se vidi kdo je kdo!


lep dan še naprej.
Primoz
Napisal/-a Primoz
29 Avg 2006, 10:22
Forum: ATV QUAD Štirikolesniki
Tema: NATEČAJ za logotip kluba: ATV QUAD KLUB SLOVENIJA
Odgovori: 19
Ogledi: 42974

Lep pozdrav vsem,

Nisem ravno oblikovalec, prispevam pa v nagradni sklad karton vrhunskega vina iz Vipavske doline.

Lp. Primoz