Lp,
Ja Jure lepo od tebe da nis nč poklicu al pa omenu da si na Nanosu, ker v bližini se mi nahajmo, sej točno veš kje.
Jah očitno ti ni do pijače s primorci, al pa si meu mal straha mogoče ker bi vsi barosso gledali in ne adlija na nanosu:).
drugič se kej oglasi.
lp, Primoz
Našli ste 3 zadetkov
- 11 Sep 2006, 13:47
- Forum: Srečanja, prireditve, terenska doživetja,...
- Tema: Fura na Nanos!
- Odgovori: 11
- Ogledi: 2847
- 31 Avg 2006, 08:51
- Forum: ATV QUAD Štirikolesniki
- Tema: NATEČAJ za logotip kluba: ATV QUAD KLUB SLOVENIJA
- Odgovori: 19
- Ogledi: 42974
- 29 Avg 2006, 10:22
- Forum: ATV QUAD Štirikolesniki
- Tema: NATEČAJ za logotip kluba: ATV QUAD KLUB SLOVENIJA
- Odgovori: 19
- Ogledi: 42974

