Našli ste 1 zadetek

Napisal/-a axss
17 Avg 2007, 19:40
Forum: Ostali Kitajski štirikolesniki
Tema: ATV BASHAN 200ccm XXL pohvale in graje
Odgovori: 49
Ogledi: 64115

Re: ATV BASHAN 200ccm XXL pohvale in graje

Sem še eden ki je pač omejen z denarjem :eur :) zanimam pa se za neki takega. http://www.avto.net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1537593 Ali je kdo že lastnik takega ATV-ja pa koliko problemov je že imel prosim če se pove odkrito po pravici 8) Pozdravljeni komaj danes sem se registriral zato bi tu...