21.6.2008, Zelina

Profesionalni del foruma

Moderator: Enx

Enx
Poznavalec
Reactions:
Prispevkov: 1473
Pridružen: 14 Apr 2006, 18:50
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Enx » 10 Jun 2008, 10:16

Bolš zate, ker dol se te mislu spet pihnt :-({|= No, ja al pa vsaj mal pošlepat :sanke1:



Uporabniški avatar
Spasky
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 403
Pridružen: 02 Avg 2006, 11:58
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Spasky » 10 Jun 2008, 10:45

Jst bom pa ravno na morju ta čas, tako da upam, da bo prestavljena... :)
Drugače mi boste točkovno preveč pobegnili... :lol:


2006 Barossa 250 SH tuning - prodano
2007 Arctic Cat DVX 400 - prodano
2008 - Darth Vader - LTR - prodano
2010 - ?

Uporabniški avatar
morski
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 222
Pridružen: 11 Avg 2006, 19:57
Kraj: Prevalje

Odgovor Napisal/-a morski » 10 Jun 2008, 22:41

XXXL napisal/-a:ker drugače se Yamaha odpelje.................. :lol:
Ja, smo videli v Slovenj Gradcu :smeeeh:


LT-R 450

kitajc
ATV fotograf
Reactions:
Prispevkov: 52
Pridružen: 04 Feb 2008, 19:10

Odgovor Napisal/-a kitajc » 12 Jun 2008, 17:05

Če prav razumem, je tekma v soboto in ne v nedeljo.



Uporabniški avatar
terrible-1
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 138
Pridružen: 20 Mar 2006, 11:51

Odgovor Napisal/-a terrible-1 » 12 Jun 2008, 18:07

Točno,v hrvaškem jeziku subota pomeni sobota. :D



Enx
Poznavalec
Reactions:
Prispevkov: 1473
Pridružen: 14 Apr 2006, 18:50
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Enx » 12 Jun 2008, 19:42

Đekpot, pol ostanemo do nedelje, ane, hik, ...



kitajc
ATV fotograf
Reactions:
Prispevkov: 52
Pridružen: 04 Feb 2008, 19:10

Odgovor Napisal/-a kitajc » 12 Jun 2008, 20:28

:D Hvala za prevod, sem bil malo v dvomih, pa raje vprašam da ne bi v nedeljo tja prišel.



Boščka



Uporabniški avatar
Cyb3r
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 161
Pridružen: 01 Avg 2006, 10:05
Kraj: Za gorami, ob Savi
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Cyb3r » 12 Jun 2008, 21:11

Ojej, ojej... :) Jst bom baje brez kolega, jo bom kr domov piču, vi ste predivji. :)


http://cyb3r.seeall.net/blog/
//I'm not a complete idiot, some parts are missing.

Uporabniški avatar
Spasky
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 403
Pridružen: 02 Avg 2006, 11:58
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Spasky » 12 Jun 2008, 21:15

Cyb3r napisal/-a:Ojej, ojej... :) Jst bom baje brez kolega, jo bom kr domov piču, vi ste predivji. :)
če grem na morje... :roll: :lol:


2006 Barossa 250 SH tuning - prodano
2007 Arctic Cat DVX 400 - prodano
2008 - Darth Vader - LTR - prodano
2010 - ?

Uporabniški avatar
Jure
Moderator
Reactions:
Prispevkov: 2350
Pridružen: 27 Jul 2006, 21:54
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jure » 12 Jun 2008, 21:23

Kaj pa ižanska črna mačka??? ;)



http://www.r-parketi.si


Honda Hornet 900
SMC RAM 520 Racing Edition - in loving memory
KawaKit ZzK 49 (byboat edition)

Uporabniški avatar
Spasky
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 403
Pridružen: 02 Avg 2006, 11:58
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Spasky » 12 Jun 2008, 22:10

Jure napisal/-a:Kaj pa ižanska črna mačka??? ;)
:lol:
zdej me boš pa še ti... že itak tuhtam kako bi speljal, da gremo prej domov...upam da bo slabo vreme, nevihte... :lol: :oops:


2006 Barossa 250 SH tuning - prodano
2007 Arctic Cat DVX 400 - prodano
2008 - Darth Vader - LTR - prodano
2010 - ?

Uporabniški avatar
Cyb3r
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 161
Pridružen: 01 Avg 2006, 10:05
Kraj: Za gorami, ob Savi
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Cyb3r » 16 Jun 2008, 09:00

Cvetke. :)


http://cyb3r.seeall.net/blog/
//I'm not a complete idiot, some parts are missing.

Enoslednik
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 110
Pridružen: 21 Maj 2008, 07:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Enoslednik » 16 Jun 2008, 11:38

Zgleda, da precej lažje naveže stike izven meja svoje domovine.



Uporabniški avatar
cheeroke
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 459
Pridružen: 11 Jul 2007, 20:37
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cheeroke » 16 Jun 2008, 12:47

Sami nabitki :D :D



Uporabniški avatar
cheeroke
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 459
Pridružen: 11 Jul 2007, 20:37
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cheeroke » 19 Jun 2008, 18:20

Kdaj se gre....



Enx
Poznavalec
Reactions:
Prispevkov: 1473
Pridružen: 14 Apr 2006, 18:50
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Enx » 22 Jun 2008, 09:03

O jebenti kaka dirka !!! Po 4 urah spanja in - no ja, malo več kot 4 pivih smo se zbudili od cca. osmih in zunaj je bilo že vsaj 20 stopinj! Čakala nas je, glede na lansko leto malce spremenjena proga - sedaj je del proge tudi malo po gozdu, kar precej spremeni konfiguracijo in se po nekaj krogih pokaže za kondicijo kar zahtevno. Tekma se je vozila 2 x 20 minut + 2 kroga - zunaj pa 30+ stopinj - jest sem skor umru!!!

V glavnem kvalifikacije so minile v duhu Can Amov, prvi Sluga drugi Spindler in tretji Jager, potem Vedran, XXXL, Jerman, Popovič, Terrible ... Tudi dirka je minila v znamenju Can Amov, samo v drugačni obliki, ker je Jager padel ža na kvalifikacijah zato dirke ni mogel odpeljati, Slugi je v prvi in v drugi dirki crknil Can Am (najprej veriga nato še ležaji na zadnji roki). kar je lepo izkoristil Špindler in glado zmagal obe dirki, čeprav je imel v drugi dirki kar nekaj dela z Vedranom.

Izkazali so se tudi organizatorji hrvatje, ki Špindlerju niso dali niti pokala za skupno zmago, čeprav je bilo dogovorjeno da se njegov nastop samo točkuje ne. No ja, morda nogomet, morda kaj drugega :lol: Skupno je torej zmagal Vedran, drugi je bil Terriblke skupno tretji pa Petek jr., ki si je privozil prve stopničke.

V glavnem - gladko najtežja dirka do sedaj! :1: Kondicijsko je bila za crknt.

Kot vedno sta nas že ob prihodu v petek velikodušno pričakala Vlado in Linda, vsa zahvala za pomoč pri prijavah, pijači, hrani in tuših ...



Uporabniški avatar
cheeroke
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 459
Pridružen: 11 Jul 2007, 20:37
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cheeroke » 22 Jun 2008, 12:28

Ja se priružujem e xksu proga za ubit :D (smo bili vsi celi hvala b....)Res take proge so res samo za profije ki imajo neomejeno kondicije...Bom dodal še to res hvala Lindi pa Ladotu za postrežbo...



Enx
Poznavalec
Reactions:
Prispevkov: 1473
Pridružen: 14 Apr 2006, 18:50
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Enx » 23 Jun 2008, 10:31




Uporabniški avatar
jaka
Mojster
Reactions:
Prispevkov: 7580
Pridružen: 22 Jan 2006, 22:08
Kraj: Ljubljana - Brezovica

Odgovor Napisal/-a jaka » 23 Jun 2008, 12:11

Enx napisal/-a: jest sem skor umru!!! ...
Žabar, močvirnik, Ljubljančan ja kaj pa lahko pričakuješ od mehkužcev :twisted:

Čestitke vsem skupaj.

Kdo pa je odnesel boksarski pokal ??? :shock:



Uporabniški avatar
Jure
Moderator
Reactions:
Prispevkov: 2350
Pridružen: 27 Jul 2006, 21:54
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jure » 23 Jun 2008, 14:56

XXXl : Res je da Yashan pokuri 2l na 100km strogega offroad terena, ampak pri dirki in vsemu kar spada zraven, pa vseeno računaj na 2,5 litra.

Bravo naši tekmovalci!! Vsem pohvale, ko pa se spet vidimo bomo pa še kakšno pri mesu in pijači dorekli.



http://www.r-parketi.si


Honda Hornet 900
SMC RAM 520 Racing Edition - in loving memory
KawaKit ZzK 49 (byboat edition)

Uporabniški avatar
jaka
Mojster
Reactions:
Prispevkov: 7580
Pridružen: 22 Jan 2006, 22:08
Kraj: Ljubljana - Brezovica

Odgovor Napisal/-a jaka » 23 Jun 2008, 20:28

XXXL napisal/-a: Dobra stran je pa to, da sem domov prinesel polno kantico bencina...
Pa si plačal trošarino, carino itd...na uvožen bencin ali je bil to ilegalni vnos preko Schengena.
Spet ena dobra slika za tisto Yamahino revijo al kva že je :finga:

Ti pa znaš poskrbeti, da nam ni dolgčas.

Slika



Uporabniški avatar
Cyb3r
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 161
Pridružen: 01 Avg 2006, 10:05
Kraj: Za gorami, ob Savi
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Cyb3r » 23 Jun 2008, 22:55



http://cyb3r.seeall.net/blog/
//I'm not a complete idiot, some parts are missing.

Uporabniški avatar
el.presidento
ON™®
Reactions:
Prispevkov: 3288
Pridružen: 21 Jan 2006, 15:43
Kraj:: Ivančna Gorica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a el.presidento » 28 Jun 2008, 13:05

Fantje odlični ste... svaka vam čast!!!


www.atv.si
2019 - Access 850
2015 - SMC Jumbo 720R
2014 - Cectek 600, Aeon Cobra S 330
2013 - Access Outback 400, Adly 400xs
2012 - SMC Jumbo 720R
2011 - CF Moto Z6, SMC Jumbo 720R
2010 - SMC Jumbo 360R, Dinli 700 Monster
2009 - SMC Stinger 520RR
2008 - Adly 300xs
2007 - SMC Captain 300 Tuning
2006 - Barossa Silverhawk 250R Tuning
2005 - Barossa Cheetah 250

Uporabniški avatar
oposum
Začetnik
Reactions:
Prispevkov: 13
Pridružen: 11 Jun 2008, 08:36
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a oposum » 01 Jul 2008, 08:25

Zdravo fantje!

Eno zacetnisko vprasanje...
Kako je s takimi tekmami, ali je kaksna omejitev moci/kubikaze za sodelovanje na taki dirki ?



Uporabniški avatar
Spasky
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 403
Pridružen: 02 Avg 2006, 11:58
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Spasky » 01 Jul 2008, 08:34

oposum napisal/-a:Zdravo fantje!

Eno zacetnisko vprasanje...
Kako je s takimi tekmami, ali je kaksna omejitev moci/kubikaze za sodelovanje na taki dirki ?
za sodelovanje na dirki moraš imeti licenco, glede kubikaže/moči - v CRO državnem prvenstvu so itak 4 razredi Q1, Q2, Q3, in nam zanimiva Q4.
Q4 - mislim da do 2t -350ccm in 4t -ccm neomejeno. Večinoma so 450tke in nekaj 400tk, se pa najde tut kakšen z Bajo 660...


2006 Barossa 250 SH tuning - prodano
2007 Arctic Cat DVX 400 - prodano
2008 - Darth Vader - LTR - prodano
2010 - ?

Odgovori