



kje ih pa dobiš in kakšna je cca cenajaka napisal/-a:Si pa za hec flemi. Tvoje odhajajo v puščavski pesek.So fantje hvaležni.
Prodajam moje, ki so na Baji. Za lepše dneve pa pride na vrsto tole
http://shrani.si/?3y/Bk/2NvMEtez/maxx994d.jpg


Vsi smo se motili !!!crow napisal/-a:popravte me če se motim.
