PRODAM - Canon A60 in A70

Prostor za male oglase.
Odgovori
Uporabniški avatar
Branko
Ižanc
Reactions:
Prispevkov: 2050
Pridružen: 11 Apr 2006, 20:19
Kraj: IG
Kontakt:

PRODAM - Canon A60 in A70

Odgovor Napisal/-a Branko » 31 Avg 2006, 10:23



WWW.COLN.SI
Kaj nej pa jest napišem? ....
Moped ni. Žival ni.
Ima štiri kolesa in gas na palec - se pravi, da je to to! :twisted:

Odgovori