Avkcije potekajo na:
http://www.bolha.com/index.php/ukaz/sho ... _r_a_n_k_o
PRODAM - Canon A60 in A70
PRODAM - Canon A60 in A70
WWW.COLN.SI
Kaj nej pa jest napišem? ....
Moped ni. Žival ni.
Ima štiri kolesa in gas na palec - se pravi, da je to to!
Kaj nej pa jest napišem? ....
Moped ni. Žival ni.
Ima štiri kolesa in gas na palec - se pravi, da je to to!

