PRODAM - OTROŠKE ŠTIRIKOLESNIKE

Prostor za male oglase.
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Branko
Ižanc
Reactions:
Prispevkov: 2050
Pridružen: 11 Apr 2006, 20:19
Kraj: IG
Kontakt:

PRODAM - OTROŠKE ŠTIRIKOLESNIKE

Odgovor Napisal/-a Branko » 14 Feb 2007, 20:04

Prodam spodnje ATV-je, izdelani so na kitajskem, na zalogi so različne barve, ogled možen na Ig-u:

110 ccm, 4 taktni - s homologacijo, prestavo za nazaj, 999 EUR:
Slika

70 ccm, 4 taktni - z daljinskim zagonom/ustavitvijo/alarmom, brez homologacije 499 EUR:
Slika

70 ccm, 4 taktni, brez homologacije 499 EUR:
Sliko dodam jutri.

Več info na: branko@buggy.si
Zadnjič spremenil Branko, dne 21 Maj 2007, 07:15, skupaj popravljeno 1 krat.


WWW.COLN.SI
Kaj nej pa jest napišem? ....
Moped ni. Žival ni.
Ima štiri kolesa in gas na palec - se pravi, da je to to! :twisted:

Uporabniški avatar
Jure
Moderator
Reactions:
Prispevkov: 2350
Pridružen: 27 Jul 2006, 21:54
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jure » 15 Feb 2007, 14:30

No, točno za tole me je danes eden spraševal...



http://www.r-parketi.si


Honda Hornet 900
SMC RAM 520 Racing Edition - in loving memory
KawaKit ZzK 49 (byboat edition)

Uporabniški avatar
rudi12
Duvator pripravnik
Reactions:
Prispevkov: 1161
Pridružen: 26 Dec 2006, 11:36
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a rudi12 » 01 Mar 2007, 19:02

Jaz sem jih videl.Se splača pogledat in nabavt pri Brankotu. :D


4x4 norc!!!)Slika
Slika

Uporabniški avatar
Branko
Ižanc
Reactions:
Prispevkov: 2050
Pridružen: 11 Apr 2006, 20:19
Kraj: IG
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Branko » 07 Mar 2007, 21:07

Cene so še znižane :!: :juhu: :banana:

Te znižane cene veljajo samo do konca marca 2007 oz. do razprodaje zalog :!:

70 kubični razne barve (remote ali brez) iz 499 EUR na 400 EUR
110 kubični s homologacijo iz 999 EUR na 800 EUR
300 kubični 2x4 s homologacijo iz 4.200 EUR na 3.500 EUR.

Več informacij, ogled in nakup možen pri BONEBO d.o.o. na IGU.


WWW.COLN.SI
Kaj nej pa jest napišem? ....
Moped ni. Žival ni.
Ima štiri kolesa in gas na palec - se pravi, da je to to! :twisted:

Uporabniški avatar
Branko
Ižanc
Reactions:
Prispevkov: 2050
Pridružen: 11 Apr 2006, 20:19
Kraj: IG
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Branko » 19 Apr 2007, 12:28

Na zalogi so samo še 70 kubični z daljincem po 400 EUR na kos.
Velikost je primerna za otroke od 4-8 let.

Slika


WWW.COLN.SI
Kaj nej pa jest napišem? ....
Moped ni. Žival ni.
Ima štiri kolesa in gas na palec - se pravi, da je to to! :twisted:

Zaklenjeno