PRODAM - Prenosno klimo - DeLonghi

Prostor za male oglase.
Odgovori
Uporabniški avatar
stojko
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 275
Pridružen: 05 Dec 2006, 01:25
Kraj: Kras

PRODAM - Prenosno klimo - DeLonghi

Odgovor Napisal/-a stojko » 07 Jul 2007, 14:12

Prodam prenosno SPLIT klimatsko napravo DeLonghi tip:
PAC ASR z ZUNANJO ENOTO.


Klima je v brezhibnem stanju in (čeprav se čudno zdi) malo rabljena. Ponavadi samo približno 20 dni v letu. Stara je 3 leta.
V "normalno" izolirani hiši imate lahko z njo sredi poletja brez problemov tudi 22C. Razlika med to, ki ima zunanjo enoto in ostalimi, ki imajo izpušno cev je v tem, da je ta močnejša in veliko bolj TIHA, saj ima izparjevalnik (zunanjo enoto) zunaj. Tako ste "prišparani" hrupa enega ventilatorja.
Cev, ki povezuje notranjo in zunanjo enoto je dolga 2m. Po njej pa ne "odteka" topel zrak, ampak se pretaka tekočina v zunanjo enoto, kjer se ohlaja in vrača v notranjo. Cev pa je ploščata in meri samo 1,5 x 5,6 cm. Torej dovolj tanka, da jo brez problemov speljete kamorkoli.


Klima ima poleg hlajenja še funkcije:
- GRETJE porstora (pozimi),
- RAZVLAŽEVANJE prostora,
- ter 24 URNI TIMER.


Primerjava cen na internetu:
http://www.dmartstores.com/delpacsplita.html
http://www.shopzilla.com/12--Delonghi_P ... -301930180

Še podatki:
Moč hlajenja: 3200W ali 11000 BTU/h
Moč ogrevanja: 2000W
Razvlaževanje: 1,8 l/h
Energijski razred: A (kar se zelo pozna pri porabi el. toka)
MAX.poraba el.energije: 1150W

Klima je primerna za ohlajevanje ali gretje prostorov do približno 65m2 (moja ocena).

Okolica Sežane, samo 200 :eur



Uporabniški avatar
stojko
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 275
Pridružen: 05 Dec 2006, 01:25
Kraj: Kras

Odgovor Napisal/-a stojko » 09 Jul 2007, 19:38

Prodano



Odgovori