iščem cestne gume za CF500

Prostor za male oglase.
Odgovori
GUSTL
Začetnik
Reactions:
Prispevkov: 2
Pridružen: 15 Jul 2007, 09:57
Kontakt:

iščem cestne gume za CF500

Odgovor Napisal/-a GUSTL » 15 Jul 2007, 10:08

Rad bi nabavil cestne gume za moj štirikolesnik. Dimenzije gum spredaj 25-8-12 zadaj 25-10-12. Zanima me ali jih že kdo ima in kje se dobijo.
Zadnjič spremenil GUSTL, dne 15 Jul 2007, 10:30, skupaj popravljeno 1 krat.



Uporabniški avatar
jaka
Mojster
Reactions:
Prispevkov: 7580
Pridružen: 22 Jan 2006, 22:08
Kraj: Ljubljana - Brezovica

Odgovor Napisal/-a jaka » 15 Jul 2007, 10:20




Uporabniški avatar
hurco
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 1017
Pridružen: 13 Maj 2007, 21:35
Kraj: škofja loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a hurco » 21 Jul 2007, 08:59

No mene pa zanima kako je če si nabaviš takele gume? Ali je potrebno narediti homologacijo in pa ali jo bodo sploh potrdili?

Kako pa bi bila situacija če bi namontiral gume in feltne kar od enega avta? Ali se da potem homologirati?

Hvala za informacije!



Uporabniški avatar
rudi12
Duvator pripravnik
Reactions:
Prispevkov: 1161
Pridružen: 26 Dec 2006, 11:36
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a rudi12 » 21 Jul 2007, 09:24

Velikost feltn in gum imaš napisane v homologaciji.Če teh dimenzij ne menjaš (menjaš samo profil-cestni),se za homologacijo ničesat ne spremeni.Avtomobilske feltne in gume pa nemorejo biti homologirane za atv.
Pa še to!Naknadne homologacije motorja ni.


4x4 norc!!!)Slika
Slika

GUSTL
Začetnik
Reactions:
Prispevkov: 2
Pridružen: 15 Jul 2007, 09:57
Kontakt:

nabavil sem cestne gume za cf500A

Odgovor Napisal/-a GUSTL » 23 Jul 2007, 06:21

Nabavil sem cestne gume za cf500 A. Gume so od proizvajalca Kenda.
Nabavil pa sem jih pri firmi Skiro iz Prebolda.

Moram reči, da je sedaj vožnja po asfaltu veliko bolj prijetna. Kljub centriranju vseh gum, mi še vedno rahlo tresejo prednje gume in se vibracije kar dobro prenašajo na balanco.



Uporabniški avatar
rudi12
Duvator pripravnik
Reactions:
Prispevkov: 1161
Pridružen: 26 Dec 2006, 11:36
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a rudi12 » 23 Jul 2007, 10:14

Temu se pa neboš mogel izogniti.Napumpaj jih 0,3bara in poizkusi tako.Meni je pri 0,3bara skoraj popolnoma prenehalo tresti,tako da se lepo pelje, :D
K sem mel pa zadnje in prve napumpane 0,7B mi je pa zadnje vijake na feltni ven pometal,tako je treslo.Sedaj imam prve 0,3 zadnje pa 0,4b in je zelo v redu. :D
Zadnjič spremenil rudi12, dne 24 Jul 2007, 10:45, skupaj popravljeno 1 krat.


4x4 norc!!!)Slika
Slika

Uporabniški avatar
Gibbs
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 98
Pridružen: 09 Jul 2007, 07:50

Re: nabavil sem cestne gume za cf500A

Odgovor Napisal/-a Gibbs » 23 Jul 2007, 10:26

GUSTL napisal/-a:Nabavil sem cestne gume za cf500 A. Gume so od proizvajalca Kenda.
Nabavil pa sem jih pri firmi Skiro iz Prebolda.

Moram reči, da je sedaj vožnja po asfaltu veliko bolj prijetna. Kljub centriranju vseh gum, mi še vedno rahlo tresejo prednje gume in se vibracije kar dobro prenašajo na balanco.
Pa si sam gume kupil al tud feltne zraven?



Odgovori