NATEČAJ za logotip kluba: ATV QUAD KLUB SLOVENIJA
NATEČAJ za logotip kluba: ATV QUAD KLUB SLOVENIJA
Spoštovani!
Vabim vas k oblikovanju novega logotipa za ATV QUAD KLUB SLOVENIJA, ki bo celostno predstavljal klub. Iščemo torej splošno uporaben logotip, ki bo temeljil na jasnem in nedvoumnem sporočilu o tem s čim se klub ukvarja.
Zato vas vabim, da izdelate in nam predstavite svoje ideje. V izdelavo logotipa povabite svoje kolege, prijatelje, znance, ki imajo znanje in voljo do izdelave logotipa.
Zasnove logotipov lahko prilepite pod ta prispevek.
Izbor najboljših bo naredila žirija - najboljši pa bo izbran na podlagi vašega glasovanja.
Roki:
Idejna zasnova do 30.09.2006.
Izbira najboljših do 15.10.2006.
Glasovanje za najboljšega do 31.10.2006.
Smernice:
Uspešen logotip naj bi izpolnjeval naslednje pomembne kriterije
- lahka prepoznavnost vsebinskih izhodišč
- lahka prepoznavnost in nezamenljivost logotipa
- likovna čistost in originalnost
- vsestranska uporabnost in aplikativnost
- enostavna zapomnljivost logotipa
Logotip naj bo izviren, preprost, nezahteven za risanje, lahko prepoznaven oz. zapomnljiv, univerzalno uporaben, in uporaben tudi pri Č/B kopiranju.
Obvezno:
Vse izdelane oblikovne rešitve morajo biti izvedene tako, da bo naknadno iz njih možno narediti različne aplikacije (za tiskovine, publikacije, promocijske materiale…), kar pomeni, da mora biti logotip narejen v vektorski obliki.
Nagradni sklad (se dopolnjuje):
ena lizika - prispeval Jure
liter bencina - prispeval Boštjan
eno pivo - Nataša
en komplet servis za ATV - Jaka
kapa, polo majica in postrvi za 2 pri Maksu - Branko
eno pivo po želji - Dr.Ago
karton vrhunskega vina iz Vipavske doline - Primoz
Žirija:
Boštjan
Ostali člani bodo določeni naknadno!
Vabim vas k oblikovanju novega logotipa za ATV QUAD KLUB SLOVENIJA, ki bo celostno predstavljal klub. Iščemo torej splošno uporaben logotip, ki bo temeljil na jasnem in nedvoumnem sporočilu o tem s čim se klub ukvarja.
Zato vas vabim, da izdelate in nam predstavite svoje ideje. V izdelavo logotipa povabite svoje kolege, prijatelje, znance, ki imajo znanje in voljo do izdelave logotipa.
Zasnove logotipov lahko prilepite pod ta prispevek.
Izbor najboljših bo naredila žirija - najboljši pa bo izbran na podlagi vašega glasovanja.
Roki:
Idejna zasnova do 30.09.2006.
Izbira najboljših do 15.10.2006.
Glasovanje za najboljšega do 31.10.2006.
Smernice:
Uspešen logotip naj bi izpolnjeval naslednje pomembne kriterije
- lahka prepoznavnost vsebinskih izhodišč
- lahka prepoznavnost in nezamenljivost logotipa
- likovna čistost in originalnost
- vsestranska uporabnost in aplikativnost
- enostavna zapomnljivost logotipa
Logotip naj bo izviren, preprost, nezahteven za risanje, lahko prepoznaven oz. zapomnljiv, univerzalno uporaben, in uporaben tudi pri Č/B kopiranju.
Obvezno:
Vse izdelane oblikovne rešitve morajo biti izvedene tako, da bo naknadno iz njih možno narediti različne aplikacije (za tiskovine, publikacije, promocijske materiale…), kar pomeni, da mora biti logotip narejen v vektorski obliki.
Nagradni sklad (se dopolnjuje):
ena lizika - prispeval Jure
liter bencina - prispeval Boštjan
eno pivo - Nataša
en komplet servis za ATV - Jaka
kapa, polo majica in postrvi za 2 pri Maksu - Branko
eno pivo po želji - Dr.Ago
karton vrhunskega vina iz Vipavske doline - Primoz
Žirija:
Boštjan
Ostali člani bodo določeni naknadno!
Zadnjič spremenil Branko, dne 07 Dec 2006, 02:03, skupaj popravljeno 5 krat.
WWW.COLN.SI
Kaj nej pa jest napišem? ....
Moped ni. Žival ni.
Ima štiri kolesa in gas na palec - se pravi, da je to to!
Kaj nej pa jest napišem? ....
Moped ni. Žival ni.
Ima štiri kolesa in gas na palec - se pravi, da je to to!
Primoz, pozdravljen!
Odlično si začel - še tako naprej.
Se mi zdi, da si prvi, ki ni začel teme "kaj menite o tem atv-ju" ali pa "kaj naj kupim".
Odlično si začel - še tako naprej.
Se mi zdi, da si prvi, ki ni začel teme "kaj menite o tem atv-ju" ali pa "kaj naj kupim".
WWW.COLN.SI
Kaj nej pa jest napišem? ....
Moped ni. Žival ni.
Ima štiri kolesa in gas na palec - se pravi, da je to to!
Kaj nej pa jest napišem? ....
Moped ni. Žival ni.
Ima štiri kolesa in gas na palec - se pravi, da je to to!
To je zato ker je že lastnik ene srebrne lepotičke. Pozdravljen Primož! 
http://www.r-parketi.si
Honda Hornet 900
SMC RAM 520 Racing Edition - in loving memory
KawaKit ZzK 49 (byboat edition)
- el.presidento
- ON™®
- Reactions:
- Prispevkov: 3288
- Pridružen: 21 Jan 2006, 15:43
- Kraj:: Ivančna Gorica
- Kontakt:
Za karton vina se bom pa še jaz potrudil, hehe... 
www.atv.si
2019 - Access 850
2015 - SMC Jumbo 720R
2014 - Cectek 600, Aeon Cobra S 330
2013 - Access Outback 400, Adly 400xs
2012 - SMC Jumbo 720R
2011 - CF Moto Z6, SMC Jumbo 720R
2010 - SMC Jumbo 360R, Dinli 700 Monster
2009 - SMC Stinger 520RR
2008 - Adly 300xs
2007 - SMC Captain 300 Tuning
2006 - Barossa Silverhawk 250R Tuning
2005 - Barossa Cheetah 250
2019 - Access 850
2015 - SMC Jumbo 720R
2014 - Cectek 600, Aeon Cobra S 330
2013 - Access Outback 400, Adly 400xs
2012 - SMC Jumbo 720R
2011 - CF Moto Z6, SMC Jumbo 720R
2010 - SMC Jumbo 360R, Dinli 700 Monster
2009 - SMC Stinger 520RR
2008 - Adly 300xs
2007 - SMC Captain 300 Tuning
2006 - Barossa Silverhawk 250R Tuning
2005 - Barossa Cheetah 250
- el.presidento
- ON™®
- Reactions:
- Prispevkov: 3288
- Pridružen: 21 Jan 2006, 15:43
- Kraj:: Ivančna Gorica
- Kontakt:
mislim da vsi čakajo da bodo zadnji dan potegnili AS-a iz rokava, hehe...
www.atv.si
2019 - Access 850
2015 - SMC Jumbo 720R
2014 - Cectek 600, Aeon Cobra S 330
2013 - Access Outback 400, Adly 400xs
2012 - SMC Jumbo 720R
2011 - CF Moto Z6, SMC Jumbo 720R
2010 - SMC Jumbo 360R, Dinli 700 Monster
2009 - SMC Stinger 520RR
2008 - Adly 300xs
2007 - SMC Captain 300 Tuning
2006 - Barossa Silverhawk 250R Tuning
2005 - Barossa Cheetah 250
2019 - Access 850
2015 - SMC Jumbo 720R
2014 - Cectek 600, Aeon Cobra S 330
2013 - Access Outback 400, Adly 400xs
2012 - SMC Jumbo 720R
2011 - CF Moto Z6, SMC Jumbo 720R
2010 - SMC Jumbo 360R, Dinli 700 Monster
2009 - SMC Stinger 520RR
2008 - Adly 300xs
2007 - SMC Captain 300 Tuning
2006 - Barossa Silverhawk 250R Tuning
2005 - Barossa Cheetah 250
- el.presidento
- ON™®
- Reactions:
- Prispevkov: 3288
- Pridružen: 21 Jan 2006, 15:43
- Kraj:: Ivančna Gorica
- Kontakt:
Tole je samo nekaj zanimivih slik, če si bo kdo kaj pomagal iz tega, glede kake ideje...
































www.atv.si
2019 - Access 850
2015 - SMC Jumbo 720R
2014 - Cectek 600, Aeon Cobra S 330
2013 - Access Outback 400, Adly 400xs
2012 - SMC Jumbo 720R
2011 - CF Moto Z6, SMC Jumbo 720R
2010 - SMC Jumbo 360R, Dinli 700 Monster
2009 - SMC Stinger 520RR
2008 - Adly 300xs
2007 - SMC Captain 300 Tuning
2006 - Barossa Silverhawk 250R Tuning
2005 - Barossa Cheetah 250
2019 - Access 850
2015 - SMC Jumbo 720R
2014 - Cectek 600, Aeon Cobra S 330
2013 - Access Outback 400, Adly 400xs
2012 - SMC Jumbo 720R
2011 - CF Moto Z6, SMC Jumbo 720R
2010 - SMC Jumbo 360R, Dinli 700 Monster
2009 - SMC Stinger 520RR
2008 - Adly 300xs
2007 - SMC Captain 300 Tuning
2006 - Barossa Silverhawk 250R Tuning
2005 - Barossa Cheetah 250
- Nataša
- Obiskovalec
- Reactions:
- Prispevkov: 432
- Pridružen: 21 Jan 2006, 14:47
- Kraj: Šentlovrenc
- Kontakt:
No kot tajnica kluba dajem pobudo da se določi datum do kdaj se pokaže vse logotipe ki ste jih naredili in da se končno odločimo katerega bomo imeli. Ker tole vse skupaj se že vleče ko polžja slina... Treba se bo odločit!
Torej: Je v redu datum 10.10.2006?
Do tega datuma naj se oddajo logotipi, lahko kar v tej temi. Pa bomo potem glasovali.
Ali ima kdo boljšo idejo?
Torej: Je v redu datum 10.10.2006?
Do tega datuma naj se oddajo logotipi, lahko kar v tej temi. Pa bomo potem glasovali.
Ali ima kdo boljšo idejo?
A ti ne boš nič prispevala? Logotipičnega? 
Datumi so že določeni.
Datumi so že določeni.
WWW.COLN.SI
Kaj nej pa jest napišem? ....
Moped ni. Žival ni.
Ima štiri kolesa in gas na palec - se pravi, da je to to!
Kaj nej pa jest napišem? ....
Moped ni. Žival ni.
Ima štiri kolesa in gas na palec - se pravi, da je to to!
- Nataša
- Obiskovalec
- Reactions:
- Prispevkov: 432
- Pridružen: 21 Jan 2006, 14:47
- Kraj: Šentlovrenc
- Kontakt:
Ups
se opravičujem.
Ok datumi so določeni že na vrhu.
Kaj to pomeni da izbiramo samo med Hondoidnim in Boštovimi? Ali sem kaj spregledala?
Kar se mene tiče žal nimam toliko pojma o računalnikih da bi znala kaj takega skup spravit, oziroma, bi mi vzelo veliko preveč časa preden bi se naučila in zgruntala vse skup.
Pa tudi Aleksander nekak ne pusti
Ok datumi so določeni že na vrhu.
Kaj to pomeni da izbiramo samo med Hondoidnim in Boštovimi? Ali sem kaj spregledala?
Kar se mene tiče žal nimam toliko pojma o računalnikih da bi znala kaj takega skup spravit, oziroma, bi mi vzelo veliko preveč časa preden bi se naučila in zgruntala vse skup.
Pa tudi Aleksander nekak ne pusti
- el.presidento
- ON™®
- Reactions:
- Prispevkov: 3288
- Pridružen: 21 Jan 2006, 15:43
- Kraj:: Ivančna Gorica
- Kontakt:
Sebb, danes imamo sestanek in bomo obravnavali tudi tvoj logotip. Dobra odločitev za tvoj prvi post
.
www.atv.si
2019 - Access 850
2015 - SMC Jumbo 720R
2014 - Cectek 600, Aeon Cobra S 330
2013 - Access Outback 400, Adly 400xs
2012 - SMC Jumbo 720R
2011 - CF Moto Z6, SMC Jumbo 720R
2010 - SMC Jumbo 360R, Dinli 700 Monster
2009 - SMC Stinger 520RR
2008 - Adly 300xs
2007 - SMC Captain 300 Tuning
2006 - Barossa Silverhawk 250R Tuning
2005 - Barossa Cheetah 250
2019 - Access 850
2015 - SMC Jumbo 720R
2014 - Cectek 600, Aeon Cobra S 330
2013 - Access Outback 400, Adly 400xs
2012 - SMC Jumbo 720R
2011 - CF Moto Z6, SMC Jumbo 720R
2010 - SMC Jumbo 360R, Dinli 700 Monster
2009 - SMC Stinger 520RR
2008 - Adly 300xs
2007 - SMC Captain 300 Tuning
2006 - Barossa Silverhawk 250R Tuning
2005 - Barossa Cheetah 250
- Sloadam
- Član kluba
- Reactions:
- Prispevkov: 106
- Pridružen: 20 Mar 2007, 12:35
- Kraj: Ilirska Bistrica
- Kontakt:
No še nekaj idej
Pošiljam še dve ideji quada za logotip kluba.
Tale je kot moja barossa!

Tegale "izluščenega iz podlage" si bom pa na avto od zadaj nalimu.

Tale je kot moja barossa!

Tegale "izluščenega iz podlage" si bom pa na avto od zadaj nalimu.




