Grizzly 700

Prostor za male oglase.
Odgovori
Uporabniški avatar
možinc
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 131
Pridružen: 15 Jun 2008, 19:46

Grizzly 700

Odgovor Napisal/-a možinc » 16 Mar 2014, 10:45

Zadnjič spremenil možinc, dne 19 Maj 2014, 09:44, skupaj popravljeno 1 krat.



Uporabniški avatar
delorto1
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 704
Pridružen: 21 Mar 2009, 17:25

Re: Grizzly 700

Odgovor Napisal/-a delorto1 » 17 Mar 2014, 08:18

Brinovc :axe: ne hvali toliko svoje Yamahe poglej kako je cena poskočila :eur :eur :eur :mrgreen:



Uporabniški avatar
brinovc
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 1690
Pridružen: 11 Okt 2007, 20:01
Kraj: za devetimi gorami in desetimi vodami
Kontakt:

Re: Grizzly 700

Odgovor Napisal/-a brinovc » 17 Mar 2014, 16:21

delorto1 napisal/-a:
Brinovc :axe: ne hvali toliko svoje Yamahe poglej kako je cena poskočila :eur :eur :eur :mrgreen:
Ta ni moja.
Sicer pa, zakaj bi bila gola dejstva tudi hvala nečesa?

Kvalitetne in redke dobrine imajo pač temu primerno tudi ceno. :|


Socializem je odličen sistem, dokler ga financirajo kapitalisti.
Božo Dimnik:Oče me ni kaznoval zato, ker sem kradel, pač pa zato, ker so me pri tem dobili.

Uporabniški avatar
jaka
Mojster
Reactions:
Prispevkov: 7580
Pridružen: 22 Jan 2006, 22:08
Kraj: Ljubljana - Brezovica

Re: Grizzly 700

Odgovor Napisal/-a jaka » 17 Mar 2014, 16:23

brinovc napisal/-a: Kvalitetne in redke dobrine imajo pač temu primerno tudi ceno. :|
Tudi Elka =D> =D>



Uporabniški avatar
možinc
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 131
Pridružen: 15 Jun 2008, 19:46

Re: Grizzly 700

Odgovor Napisal/-a možinc » 17 Mar 2014, 20:32

delorto1 napisal/-a:
Brinovc :axe: ne hvali toliko svoje Yamahe poglej kako je cena poskočila :eur :eur :eur :mrgreen:
Brinovc mam takšno moč, da na kar se vsede postane stvar več vredna :)



Uporabniški avatar
delorto1
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 704
Pridružen: 21 Mar 2009, 17:25

Re: Grizzly 700

Odgovor Napisal/-a delorto1 » 19 Mar 2014, 23:10

možinc napisal/-a:
delorto1 napisal/-a:
Brinovc :axe: ne hvali toliko svoje Yamahe poglej kako je cena poskočila :eur :eur :eur :mrgreen:
Brinovc mam takšno moč, da na kar se vsede postane stvar več vredna :)
Vredno je ravno toliko za koliko se proda.



Uporabniški avatar
možinc
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 131
Pridružen: 15 Jun 2008, 19:46

Re: Grizzly 700

Odgovor Napisal/-a možinc » 01 Avg 2014, 09:13

Prodano !!!!



Odgovori