NATEČAJ za logotip kluba: ATV QUAD KLUB SLOVENIJA

Vse v zvezi z ATV-ji, opremo,...
Odgovori
Uporabniški avatar
Branko
Ižanc
Reactions:
Prispevkov: 2050
Pridružen: 11 Apr 2006, 20:19
Kraj: IG
Kontakt:

NATEČAJ za logotip kluba: ATV QUAD KLUB SLOVENIJA

Odgovor Napisal/-a Branko » 16 Avg 2006, 23:53

Spoštovani!

Vabim vas k oblikovanju novega logotipa za ATV QUAD KLUB SLOVENIJA, ki bo celostno predstavljal klub. Iščemo torej splošno uporaben logotip, ki bo temeljil na jasnem in nedvoumnem sporočilu o tem s čim se klub ukvarja.

Zato vas vabim, da izdelate in nam predstavite svoje ideje. V izdelavo logotipa povabite svoje kolege, prijatelje, znance, ki imajo znanje in voljo do izdelave logotipa.

Zasnove logotipov lahko prilepite pod ta prispevek.

Izbor najboljših bo naredila žirija - najboljši pa bo izbran na podlagi vašega glasovanja.

Roki:
Idejna zasnova do 30.09.2006.
Izbira najboljših do 15.10.2006.
Glasovanje za najboljšega do 31.10.2006.

Smernice:
Uspešen logotip naj bi izpolnjeval naslednje pomembne kriterije
- lahka prepoznavnost vsebinskih izhodišč
- lahka prepoznavnost in nezamenljivost logotipa
- likovna čistost in originalnost
- vsestranska uporabnost in aplikativnost
- enostavna zapomnljivost logotipa

Logotip naj bo izviren, preprost, nezahteven za risanje, lahko prepoznaven oz. zapomnljiv, univerzalno uporaben, in uporaben tudi pri Č/B kopiranju.


Obvezno:
Vse izdelane oblikovne rešitve morajo biti izvedene tako, da bo naknadno iz njih možno narediti različne aplikacije (za tiskovine, publikacije, promocijske materiale…), kar pomeni, da mora biti logotip narejen v vektorski obliki.


Nagradni sklad (se dopolnjuje):
ena lizika - prispeval Jure
liter bencina - prispeval Boštjan
eno pivo - Nataša
en komplet servis za ATV - Jaka
kapa, polo majica in postrvi za 2 pri Maksu - Branko
eno pivo po želji - Dr.Ago
karton vrhunskega vina iz Vipavske doline - Primoz


Žirija:
Boštjan
Ostali člani bodo določeni naknadno!
Zadnjič spremenil Branko, dne 07 Dec 2006, 02:03, skupaj popravljeno 5 krat.


WWW.COLN.SI
Kaj nej pa jest napišem? ....
Moped ni. Žival ni.
Ima štiri kolesa in gas na palec - se pravi, da je to to! :twisted:

Uporabniški avatar
Drago
Član kluba
Reactions:
Prispevkov: 840
Pridružen: 22 Jan 2006, 19:53
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Drago » 17 Avg 2006, 00:32

Prispevek še z moje strani: 1 pivo po želji.


Slika

Primoz
Član kluba
Reactions:
Prispevkov: 3
Pridružen: 29 Avg 2006, 10:18

Odgovor Napisal/-a Primoz » 29 Avg 2006, 10:22

Lep pozdrav vsem,

Nisem ravno oblikovalec, prispevam pa v nagradni sklad karton vrhunskega vina iz Vipavske doline.

Lp. Primoz



Uporabniški avatar
Branko
Ižanc
Reactions:
Prispevkov: 2050
Pridružen: 11 Apr 2006, 20:19
Kraj: IG
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Branko » 29 Avg 2006, 10:50

Primoz, pozdravljen!

Odlično si začel - še tako naprej. 8)

Se mi zdi, da si prvi, ki ni začel teme "kaj menite o tem atv-ju" ali pa "kaj naj kupim". :bravo:


WWW.COLN.SI
Kaj nej pa jest napišem? ....
Moped ni. Žival ni.
Ima štiri kolesa in gas na palec - se pravi, da je to to! :twisted:

Uporabniški avatar
Jure
Moderator
Reactions:
Prispevkov: 2350
Pridružen: 27 Jul 2006, 21:54
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jure » 29 Avg 2006, 18:23

To je zato ker je že lastnik ene srebrne lepotičke. Pozdravljen Primož! :D



http://www.r-parketi.si


Honda Hornet 900
SMC RAM 520 Racing Edition - in loving memory
KawaKit ZzK 49 (byboat edition)

Uporabniški avatar
el.presidento
ON™®
Reactions:
Prispevkov: 3288
Pridružen: 21 Jan 2006, 15:43
Kraj:: Ivančna Gorica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a el.presidento » 29 Avg 2006, 18:55

Za karton vina se bom pa še jaz potrudil, hehe... 8)


www.atv.si
2019 - Access 850
2015 - SMC Jumbo 720R
2014 - Cectek 600, Aeon Cobra S 330
2013 - Access Outback 400, Adly 400xs
2012 - SMC Jumbo 720R
2011 - CF Moto Z6, SMC Jumbo 720R
2010 - SMC Jumbo 360R, Dinli 700 Monster
2009 - SMC Stinger 520RR
2008 - Adly 300xs
2007 - SMC Captain 300 Tuning
2006 - Barossa Silverhawk 250R Tuning
2005 - Barossa Cheetah 250

Uporabniški avatar
Drago
Član kluba
Reactions:
Prispevkov: 840
Pridružen: 22 Jan 2006, 19:53
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Drago » 29 Avg 2006, 19:48

Krasno, nagradni sklad se povečuje.

Predlagam še Maksa v komisijo (ziher bo zmagal tist logotip, ki bo mel ribo not :D ).


Slika

Primoz
Član kluba
Reactions:
Prispevkov: 3
Pridružen: 29 Avg 2006, 10:18

Odgovor Napisal/-a Primoz » 31 Avg 2006, 08:51

Pozdravljen Jure- hvala za tako lep naziv moje barossice.
Ja ni kej vem da se ti dopade : :roll:

Boštjan kr naroč mu jo :)

Se mi pa kr dopade da ste šli v tak izbor, pol pa hitro nalepkice izdelat da si jih nalepimo na naše štirinožne prijatelje:)Da se vidi kdo je kdo!


lep dan še naprej.
Primoz



Uporabniški avatar
Nataša
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 432
Pridružen: 21 Jan 2006, 14:47
Kraj: Šentlovrenc
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nataša » 01 Sep 2006, 08:17

Hmmm, se mi zdi da samo nalagamo nagrade: kje so pa kakšni logotipi???
Zdej bi pa že bil cajt da pokažete kaj imate :twisted:



Uporabniški avatar
el.presidento
ON™®
Reactions:
Prispevkov: 3288
Pridružen: 21 Jan 2006, 15:43
Kraj:: Ivančna Gorica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a el.presidento » 06 Sep 2006, 17:37

mislim da vsi čakajo da bodo zadnji dan potegnili AS-a iz rokava, hehe...


www.atv.si
2019 - Access 850
2015 - SMC Jumbo 720R
2014 - Cectek 600, Aeon Cobra S 330
2013 - Access Outback 400, Adly 400xs
2012 - SMC Jumbo 720R
2011 - CF Moto Z6, SMC Jumbo 720R
2010 - SMC Jumbo 360R, Dinli 700 Monster
2009 - SMC Stinger 520RR
2008 - Adly 300xs
2007 - SMC Captain 300 Tuning
2006 - Barossa Silverhawk 250R Tuning
2005 - Barossa Cheetah 250

Uporabniški avatar
el.presidento
ON™®
Reactions:
Prispevkov: 3288
Pridružen: 21 Jan 2006, 15:43
Kraj:: Ivančna Gorica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a el.presidento » 12 Sep 2006, 17:45

Tole je samo nekaj zanimivih slik, če si bo kdo kaj pomagal iz tega, glede kake ideje...

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


www.atv.si
2019 - Access 850
2015 - SMC Jumbo 720R
2014 - Cectek 600, Aeon Cobra S 330
2013 - Access Outback 400, Adly 400xs
2012 - SMC Jumbo 720R
2011 - CF Moto Z6, SMC Jumbo 720R
2010 - SMC Jumbo 360R, Dinli 700 Monster
2009 - SMC Stinger 520RR
2008 - Adly 300xs
2007 - SMC Captain 300 Tuning
2006 - Barossa Silverhawk 250R Tuning
2005 - Barossa Cheetah 250

Uporabniški avatar
Nataša
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 432
Pridružen: 21 Jan 2006, 14:47
Kraj: Šentlovrenc
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nataša » 21 Sep 2006, 07:34

Hm, upam da imate vi kaj boljše ideje :D :oops:



Uporabniški avatar
Nataša
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 432
Pridružen: 21 Jan 2006, 14:47
Kraj: Šentlovrenc
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nataša » 04 Okt 2006, 11:33

No kot tajnica kluba dajem pobudo da se določi datum do kdaj se pokaže vse logotipe ki ste jih naredili in da se končno odločimo katerega bomo imeli. Ker tole vse skupaj se že vleče ko polžja slina... Treba se bo odločit!

Torej: Je v redu datum 10.10.2006?
Do tega datuma naj se oddajo logotipi, lahko kar v tej temi. Pa bomo potem glasovali.
Ali ima kdo boljšo idejo?



Uporabniški avatar
Branko
Ižanc
Reactions:
Prispevkov: 2050
Pridružen: 11 Apr 2006, 20:19
Kraj: IG
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Branko » 04 Okt 2006, 12:33

A ti ne boš nič prispevala? Logotipičnega? :roll:

Datumi so že določeni.


WWW.COLN.SI
Kaj nej pa jest napišem? ....
Moped ni. Žival ni.
Ima štiri kolesa in gas na palec - se pravi, da je to to! :twisted:

Uporabniški avatar
Quadoid
Član kluba
Reactions:
Prispevkov: 605
Pridružen: 02 Avg 2006, 08:48
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Quadoid » 04 Okt 2006, 13:06

:bravo: Branko, dobro vprašanje :idea:


Nič več ne sanjam že vozim... 8)

Uporabniški avatar
Nataša
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 432
Pridružen: 21 Jan 2006, 14:47
Kraj: Šentlovrenc
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nataša » 04 Okt 2006, 13:18

Ups :oops: se opravičujem.
Ok datumi so določeni že na vrhu.

Kaj to pomeni da izbiramo samo med Hondoidnim in Boštovimi? Ali sem kaj spregledala?

Kar se mene tiče žal nimam toliko pojma o računalnikih da bi znala kaj takega skup spravit, oziroma, bi mi vzelo veliko preveč časa preden bi se naučila in zgruntala vse skup.
Pa tudi Aleksander nekak ne pusti ;)



Uporabniški avatar
sebb
Začetnik
Reactions:
Prispevkov: 1
Pridružen: 07 Okt 2006, 22:16

Odgovor Napisal/-a sebb » 07 Okt 2006, 22:45

šele sedaj videl to temo :oops: Pa naj bo to moj prvi post tle :)
evo moj izdelek z t-shirt-om AQCS... :lol:
Slika

LP
sebbdesign



Uporabniški avatar
el.presidento
ON™®
Reactions:
Prispevkov: 3288
Pridružen: 21 Jan 2006, 15:43
Kraj:: Ivančna Gorica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a el.presidento » 08 Okt 2006, 10:27

Sebb, danes imamo sestanek in bomo obravnavali tudi tvoj logotip. Dobra odločitev za tvoj prvi post ;).


www.atv.si
2019 - Access 850
2015 - SMC Jumbo 720R
2014 - Cectek 600, Aeon Cobra S 330
2013 - Access Outback 400, Adly 400xs
2012 - SMC Jumbo 720R
2011 - CF Moto Z6, SMC Jumbo 720R
2010 - SMC Jumbo 360R, Dinli 700 Monster
2009 - SMC Stinger 520RR
2008 - Adly 300xs
2007 - SMC Captain 300 Tuning
2006 - Barossa Silverhawk 250R Tuning
2005 - Barossa Cheetah 250

Uporabniški avatar
Nataša
Obiskovalec
Reactions:
Prispevkov: 432
Pridružen: 21 Jan 2006, 14:47
Kraj: Šentlovrenc
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nataša » 08 Okt 2006, 12:33

Tud meni je tale logotip všeč sebb. ;)



Uporabniški avatar
Sloadam
Član kluba
Reactions:
Prispevkov: 106
Pridružen: 20 Mar 2007, 12:35
Kraj: Ilirska Bistrica
Kontakt:

No še nekaj idej

Odgovor Napisal/-a Sloadam » 20 Mar 2007, 13:01

Pošiljam še dve ideji quada za logotip kluba.

Tale je kot moja barossa!
Slika


Tegale "izluščenega iz podlage" si bom pa na avto od zadaj nalimu. ;)
Slika



Odgovori